LOGISTICKÉ SYSTÉMY

CIREX nabízí komplexní řešení v podobě odlitku, který může být dle Vašich specifikací mechanicky opracován, případně doplněn o další operace. Jsme schopni dodat Vám takový produkt, který je vyroben “na míru” a připraven k okamžité montáži do vyšších výrobních sestav. Těmito toky se zabývá náš logistický systém. V CIREXU Vám můžeme dodávat odlitky dle různých logistických konceptů tak, aby dodávka hotových komponent byla plně v souladu s Vašim výrobním procesem.

 


VOLÁNÍ PLÁN

Běžně zasíláme odlitky na základě objednávek. V případě opakovatelných objednávek lze nastavit systém dodávek “Just in time”, jehož frekvence je stanovena na základě dohody se zákazníkem. Výhoda tohoto systému spočívá v tom, že dochází k vzájemné koordinaci mezi dodávkami a výrobou, čímž je možné redukovat (popřípadě zcela eliminovat) skladové zásoby. Pro zákazníka to znamená úsporu nákladů na držení zásob. Zde je však důležité zachovat plnou kontinuitu dodávek tak, aby nedošlo k přerušení Vašeho výrobního procesu. Stav zásob je proto důsledně monitorován našim automatizovaným počítačovým systémem.


POJISTNÁ ZÁSOBA

V CIREXu si však můžete zvolit i jiné systémy zásobování. Můžeme Vám například dodávat odlitky na základě uzavření smlouvy o minimální či maximální hladině skladových zásob:

  • ve Vašem skladu
  • ve skladu CIREX NL
  • ve skladu CIREX CZ

Bez ohledu na preferovaný systém zásobování Vám zaručujeme včasnost dodávek pro Vaše montážní linky, a to za nejnižší možné náklady na dopravu. Přidaná hodnota našich logistických a skladovacích systémů přispívá k nízkému TCO.

Pokud zde nenaleznete řešení, které by vyhovovalo Vašim požadavkům, pak nás prosím neváhejte kontaktovat. Společně vytvoříme takové řešení, které uspokojí Vaše požadavky na optimální logistický tok.