DOPLŇUJÍCÍ TECHNOLOGIE

Kromě odlévání, tepelného zpracování, povrchové úpravy, dokončování a montáže vám CIREX může nabídnout také čištění (omývání) a laserové gravírování vašich výrobků. Pokud jsou tyto doplňující technologie u komponentů připravených k vestavbě vyžadovány, pak se o to můžeme postarat.


PRAČKA

Jelikož se automobilový průmysl i jiná průmyslová odvětví vyvíjejí velmi rychle, jsou kladeny stále vyšší nároky na čistotu komponentů. Někteří zákazníci požadují čistotu na vyšší úrovni, než se běžně vidí. Abychom takové požadavky na čistotu mohli splňovat, jsou komponenty omývány v průmyslových pračkách.

Otázka, zda CIREX může výrobky omýt (vyprat) zní stále častěji, a to hlavně od zákazníků z automobilového průmyslu. Důvodem je především to, že intervaly pro údržbu a servis osobní i nákladních aut se stále prodlužují. Zatímco dříve se olej vyměňoval po každých 1000 km, dnes se to provádí až po 30 000 km. Díky vysokému stupni čistoty komponentů, ze kterých se skládá např. motor a převodovka, je olej daleko méně kontaminován nečistotami. To umožňuje prodloužit dobu do první servisní prohlídky. A existuje nesčetné množství dalších příkladů, kdy je čistota rozhodující pro kvalitu, životnost a nákladovost výrobku či stroje.


STROJ K LASEROVÉMU GRAVÍROVÁNÍ

Stále přibývá zákazníků, kteří požadují zpětnou sledovatelnost výrobků. Zákazníci chtějí přesně vědět, kdy byl výrobek odlit, v jaké výrobní šarži, nebo identifikovat výrobek číslem. Abychom takový požadavek mohli uspokojit, vlastní CIREX různé stroje určené k laserovému gravírování. S využitím těchto gravírek můžeme na odlitky vyrýt kódy, sériová čísla či jiné požadované informace. A tak je vždy garantována dobrá sledovatelnost.

Hledáte producenta odlitků nebo dodavatele, který vám váš výrobek také vyčistí a gravíruje, tak aby zvýšil jeho čistotu a sledovatelnost? Pak nás kontaktujte.