Přesné lití

Pro mezinárodní průmysl vyvíjíme a vyrábíme komplexní ocelové komponenty. Ty se odlijí pomocí metody ztraceného vosku neboli podle tzv. vytavitelného modelu („Ztracený vosk“ nebo „Přesný odlitek“). Rádi přemýšlíme s vámi, pokud musí být odlité komplexní 3D návrhy z oceli. Náš vysoce kvalitní proces lití je šetrný k životnímu prostředí a spolehlivý.


PROCES INVESTIČNÍHO LITÍ

Jak funguje investiční lití? Kliknutím na „číst více“ získáte přehled o jednotlivých krocích a fázích.


Rozmĕry a tolerance

U odlitků vyráběných metodou ztraceného vosku je již v litém stavu dosahováno významných rozměrových přesností. Díky našim dlouholetým zkušenostem Vám rádi poskytneme odbornou…


POVRCHOVÁ KVALITA INVESTIČNÍCH ODLITKŮ

Drsnost přesných odlitků CIREX se pohybuje od Ra 1,6 do 6,3 µm v závislosti na použité ocelové slitině. Tato nízká drsnost znamená, že další opracování často není nutné. To vám může přinést značné úspory nákladů. Pokud jsou však přesto požadovány nižší hodnoty drsnosti, může být nutná dodatečná povrchová úprava, například elektrolytické leštění.


cirex investment castings properties

VLASTNOSTI A VÝHODY

Pokud si pro vývoj a výrobu ocelových komponent vyberete společnost CIREX, rozhodnete se pro kvalitu, jistotu a spolehlivost.


KONTAKTUJTE NÁS OHLEDNĚ INVESTIČNÍHO LITÍ

Doufáme, že vám tato stránka poskytla jasnou představu o metodě ztraceného vosku. A co pro vás může společnost CIREX udělat. Pokud máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Naše obchodní oddělení s vámi rádo probere možnosti, které CIREX nabízí.

Společnost CIREX vyvíjí a vyrábí odlitky metodou ztraceného vosku ze všech ocelových slitin pro všeobecný průmysl. Poptávka se často pohybuje mezi 100 a 50 000 kusy ročně. Výrobky jsou vždy vyvíjeny v Nizozemsku a vyráběny v Nizozemsku, České republice nebo na Slovensku. Většina výrobků je do velikosti pěsti, ale možné jsou i velké díly do 30 kg.

Naši inženýři jsou prodlouženou rukou vaší organizace při vývoji přesných odlitků. Inženýři vždy pracují na optimalizaci odlitku ve všech oblastech.

Metoda ztraceného vosku se často používá také u dílů v automobilovém průmyslu. Společnost CIREX pracuje s velikostmi sérií od 10 000 do 5 000 000 ročně a díky automatizovanému výrobnímu procesu je vždy zaručena stálá kvalita za vysoce konkurenceschopné ceny.