Letecký průmysl

Společnost CIREX vyrábí různé vysoce kvalitní odlitky pro letecký průmysl. Toto odvětví se vyznačuje extrémně vysokými nároky na kvalitu výrobků, stabilitu procesu a certifikaci.

V leteckém průmyslu se výrobky často vystavují těžkému zatížení. Při startu, při přistání a létání lze očekávat vysoké, silně se měnící zatížení a značné teplotní výkyvy. Návrh výrobku a výběr procesů hrají důležitou roli při zajišťování bezpečnosti cestujících a zboží. V průběhu vývoje bezpečnostních prvků pro letecký průmysl vždy provádíme simulace odlévání a tuhnutí. Takto je vyvinut velmi kvalitní výrobek, který lze vyrobit robustně. Díky úzké spolupráci s vašimi techniky se můžete spolehnout na vysoce kvalitní odlitky bez jakýchkoliv technických závad.

Materiál 17-4PH (1.4549) je slitina, která je široce využívána v letectví. Tento materiál se vyznačuje vysokou pevností v tahu a tažností v kombinaci s vysokou tvrdostí (odolností proti opotřebení) a odolností proti korozi. Nejcharakterističtější vlastností je možnost naplánovat v konstrukci malé tloušťky stěn. To umožňuje nízkou hmotnost produktu bez omezení pevnosti konstrukce. Díky dlouholetým zkušenostem v leteckém průmyslu vám s radostí pomůžeme s vývojem a realizací vašich odlitků.

Vyberte si výrobek

Loading system